Kongresové služby a plesy

Nabízíme prostory vhodné pro kongresy, symposia, školení, semináře, pracovní porady či jednání atd. Areál nabízí nejen velmi bohaté sportovní vyžití, ale nacházejí se zde i kongresové prostory s kapacitou až pro 450 osob. Velkou výhodou, pokud jde o kongresové služby, je variabilita salónků a sálů – od kongresového sálu pro 450 osob, přes kinosál a lobby bar pro 80 osob až po menší učebny pro 30 nebo 15 osob. Kongresové služby zahrnují vždy možnost zapůjčení kongresové techniky a instalaci ozvučení.

Prostory jsou velmi vhodné pro různé kulturní akce a plesy. Máme zkušenosti a organizujeme plesy pro velké společnosti , s počtem nad tisíc osob. V letním období se dají pro kulturní akce využít i venkovní prostory.

  • nově rekonstruovaný přednáškový sál S kapacitou cca 300 míst (stolová úprava), cca 500 míst (divadelní úprava) s moderním vybavením včetně velkoplošné projekce, součástí sálu občerstvovací bar a šatna
  • přednáškový sál s kapacitou do 100 míst
  • 6 salónků a učeben s kapacitou cca 20 - 50 míst
  • možnost instalace: videa, flipchartu, zpětného projektoru, diaprojekce, velkoplošné projekce a ozvučení
  • zajištění občerstvení dle přání zákazníka
  • zajištění večírků s reprodukovanou nebo živou hudbou apod.

Konferenční a školící místnosti

Sál 400 osob s ozvučením a občerstvovacím barem.
Sál 90 a 50 osob.
V.I.P. salónek 15 a 20 osob.
Učebna45 osob, 3x35 a 2x20 osob.
Dataprojektor, zpětný projektor, video, TV, flipchart, promítací plátno, audio nahrávky, internet, telefon, fax. Kopírování.
Občerstvení během jednání.
Kongresové služby a plesy Kongresové služby a plesy Kongresové služby a plesy