Služby

Sportovní centrum Nymburk disponuje širokou nabídkou služeb, které plně pokrývají veškeré potřeby návštěvníků. Tým zaměstnanců sportovního centra je vždy připraven zajistit ideální podmínky pro jakoukoliv příležitost.

Sportovní centrum Nymburk je také rozsáhlým kongresovým centrem, které zajišťuje téměř veškeré služby spojené s pořádáním konferencí, přednášek, školení, seminářů apod. (více najdete v sekci Kongresové služby)

Pro uživatele internetu je v hotelové hale internetový koutek nebo je možné využít svůj notebook - hala je pokryta WiFi. Hotelová recepce je v provozu 24 hodin denně a zajišťuje také drobný prodej upomínkových předmětů, nápojů a cukrovinek. Součástí je také půjčovna kol a sportovního náčiní (tenisové rakety, míče, atletické náčiní apod.).

Za poplatek je možné využít parkovací plochy, která je ohraničena automatickou závorou. V hotelové hale je od pondělí do pátku otevřen Lobby Bar nabízející studené a teplé nápoje. Zábavní část je situována v prvním patře haly a nabízí kulečníkový stůl pro karambol a pool. Dále pak šipkový automat, stolní fotbal a stolní tenis. V letních měsících můžete využít dráhový minigolf, který je umístěn v areálu Sportovního centra.

Sportovní centrum Nymburk také nabízí širokou nabídku masérských služeb (viz ceník).

V místní sportovní hale hrají svá domácí utkání basketbaloví mistři České republiky - ČEZ BASKETBALL NYMBURK.

Služby Služby Služby